Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo


Rejestracja znaku

Rejestracja znaku
Kancelaria patentowa LECH zajmuje się ochroną znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych. Rejestrujemy je w odpowiednich urzędach (na terenie Polski – w Urzędzie Patentowym w Warszawie), dzięki czemu zaczynają podlegać ochronie prawnej na okres dziesięciu lat. W zakres usług naszej kancelarii wchodzi również zgłaszanie i zastrzeganie praw do wynalazków oraz wzorów użytkowych. Zapraszamy do współpracy.
http://www.kancelarialech.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dotacje unijne

Dotacje unijne
WIGE Consulting - jesteśmy firmą doradczą, działającą w obszarze finansów i dotacji unijnych. Oferta WIGE Consulting związana jest z szeroko pojętymi dotacjami unijnymi. Od początku podstawowym zadaniem Firmy było wspieranie przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców. Obecnie - w związku z upływem 6 lat od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej - swoje działania kierujemy na profesjonalne zarządzanie projektami oraz ich skuteczne rozliczanie. Zapraszamy do współpracy.
http://www.wige.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii

Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii
Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością. Naszą misją jest propagowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz wsparcie transferu wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe.
http://www.royalaudit.com
Zgłoś nie działający link/spam

Kancelarie prawne Poznań

Kancelarie prawne Poznań
Chwalona przez fimy Kancelaria Prawna Poznań kieruje swą ofertę zarówno do klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw. Obsługa prawna osób fizycznych obejmuje rozwiązywanie spraw rodzinnych, majątkowych, spadkowych, wekslowych. Pełna obsługa prawna korporacji. Także windykacja Wągrowiec. Tyczy się także nieruchomości, zasiedzenia, windykacji należności, spraw ubezpieczeniowych, sądowych, administracyjnych, urzędowych. Z kolei w ramach usług konsultingowych dla przedsiębiorców są także analizy prawno-ekonomiczne i marketingowe, które wykonuje specjalista w tym zakresie ? radca prawny Wągrowiec.
http://www.sed-lex.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008