Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. Odwiedź stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Dezynsekcja


DDD Perfekt Legionowo-dezynsekcja Warszawa

DDD Perfekt Legionowo-dezynsekcja Warszawa
DDD Perfekt to działająca od 2005 roku firma z tradycjami i z doświadczeniem świadcząca usługi z zakresu dezynsekcji ,deratyzacji oraz dezynfekcji.Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemem HACCP (AnalizaZagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).Dezynsekcja warszawa. Wprowadzamy systemy monitoringu aktywności owadów! Profesjonalnie i Skutecznie zwalczamy: Prusaki, pluskwy, karaluchy, mole, gryzki, rybiki, mrówki, pająki, kleszcze, osy, szerszenie, komary, meszki, muchy, szczury, myszy!!
http://www.dezynsekcja.home.pl
Zgłoś nie działający link/spam

DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa

DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa
Dezynsekcja to zwalczanie owadów w budynkach oraz na zewnątrz. Usługa ta ma na celu zwalczenie insektów które już zdążyły się zadomowić w naszych mieszkaniach oraz ogrodach. Dezynsekcje wykonujemy preparatami dopuszczonymi do stosowania na terenie unii europejskiej. Polecamy wykonanie usług przy zastosowaniu metody opryskowej jest ona najbardziej skuteczną metodą zwalczania insektów. Służymy naszym klientom radą w jaki sposób zabezpieczyć mieszkanie tak aby nie przedostawały się do niego insekty.
http://dddrobak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

AMAT Poznań - deratyzacja, dezynsekcja i zwalczanie os i szerszeni

AMAT Poznań - deratyzacja, dezynsekcja i zwalczanie os i szerszeni
Nie masz już ochoty na walkę z osami i szerszeniami? Wykonamy to za Ciebie! Firma AMAT oferuje usługi odszczurzania, zwalczania owadów, oraz usuwaniem gniazd os. Oprócz tego zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP. Dodatkowo masz pewność, że z naszymi usługami dbasz o swoje miejsce pracy. Działamy na terenie Poznania i okolic. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi świadczeniami, to serdecznie zachęcamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail umieszczonego na naszej stronie: www.amat.poznan.pl. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu na ul. Grotkowskiej 13B
http://www.amat.poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008