Recenzje
Busy dania polska. Busy dania polska (553)
Zajęcia dla obcokrajowców. Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców
https://herbcio.pl/ziola-na-plodnosc-4-propozycje/. Zioła na płodność

Wyszukaj stronę        

Domy


Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych
W związku z wciąz rosnącymi cenami materiałów budowlanych oraz trudnością w zatrudnieniu kompetentnego zespołu robotników budowlanych, coraz więcej osób decyduje się szukać pewniejszych i tańszych rozwiązań na budowę domu. Z krajów skandynawskich, przybył do nas nurt na domy prefabrykowane, czyli innymi słowy domy gotowe. Każdy element domu prefabrykowanego wytwarzany jest na hali produkcyjnej a dopiero na placu budowy montowany w całość. Umożliwia to dokładność wykonania, szczególnie warstw izolacyjnych, które mają później kolosalne znaczenie podczas użytkowania budynku. W serwisie prezentujemy multum ciekawych projektów domów jednorodzinnych. Domy w przeróżnych stylach, domy dla każdego z nas.
http://projektydomow.mobi
Zgłoś nie działający link/spam

Domy Drewniane Włocławek

Domy Drewniane Włocławek
Prezentujemy drobiazgowe informacje na temat technologii użytkowanych w budownictwie drewnianym, opisujemy proces budowy z elementów prefabrykowanych i budowy modułowej, informujemy o konstrukcjach szkieletowych i domach z bali. Serwis zawiera informacje z obszaru budownictwa drewnianego - obróbka materiałów drewnianych, drewniane elewacje a także ich wykończenie, wady i zalety drewna, izolacyjne własności drewna i sposób jego obrony przed wpływami atmosferycznymi.
http://www.domydrewniane.wloclawek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Budowa domów ekologicznych

Budowa domów ekologicznych
W związku z ciągle drożejącymi źródłami uzyskiwania energii oraz dużym skażeniem naszego środowiska, firmy deweloperskie postanawiają wprowadzać na rynek domy prefabrykowane ekologiczne. Są to domy o konstrukcji szkieletowej, drewnianej. Ściany, pomimo tego, że są cienkie, mają zdolność do bardzo dobrego utrzymywania ciepła. Ma na to wpływ nie tylko ich budowa i zastosowanie w niej wełny mineralnej, ale w głównej mierze sam projekt domu. Domy ekologiczne posiadają przeważnie dwie kondygnacje - parter i poddasze użytkowe. Budowa bryły domu także ma tu duże znaczenie. O tym, jak prawidłowo zaplanować ekologiczny i energooszczędny dom, można przeczytać na naszej witrynie.
http://www.domyekologiczne.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szafy Produkcja Starachowice Drewno2

szafy Produkcja Starachowice Drewno2
Istniejemy na rynku od 1990 roku, systematycznie rozszerzając naszą ofertę. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, biurowych, aptecznych, sklepowych, szaf wnękowych, regałów, jak również prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną akcesoriów meblowych. Naszymi klientami są zarówno firmy, zakłady budżetowe jak i odbiorcy indywidualni. Niektórzy współpracują z nami od wielu lat. Nie boimy się trudnych, kłopotliwych zadań. Jesteśmy autorem projektu i wykonawcą kompletu mebli do kliniki serca i szkoły muzycznej.
http://www.drewno2.za.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>UrbiCMS 2008