Recenzje
https://doszwecji.pl/pogoda-i-klimat-w-szwecji/. Pogoda i klimat w Szwecji
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (337)
https://doszwecji.pl/10-najpiekniejszych-parkow-narodowych-szwecji/. 10 najpiękniejszych parków narodowych Szwecji

Wyszukaj stronę        

Public relations


Agencja Royal Brand PR :: agencja pr wrocław Public Relations Wrocław PR, media relations, reklama, agencja PR

Agencja Royal Brand PR :: agencja pr wrocław Public Relations Wrocław PR, media relations, reklama, agencja PR
Agencja Royal Brand Public Relations zajmuje się profesjonalną obsługą firm i instytucji z zakresu public relations. Skutecznie dbamy o Twój wizerunek! Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym budowaniu świadomości marek naszych klientów i partnerów. W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowania stworzyliśmy agencję, zajmującą się zarówno obsługą w zakresie public relations, jak również grafiką komputerową i kreacją artystyczną. Dzięki temu połączeniu tworzymy kompleksowe i spójne strategie komunikacyjne Państwa firm na wysokim poziomie.
http://www.royalbrand.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Warszawska Grupa Doradców PR

Warszawska Grupa Doradców PR
Warszawska Grupa Doradców Public Relations powstała w 2010 roku. Podstawą działalności jest doradztwo public relations i pubic affairs, consulting wizerunkowy firm i osób. WGD PR prowadzi również działalność szkoleniową. Obecnie proponujemy szkolenie z marketingu politycznego dla kandydatów na radnych, wójtów i burmistrzów w jesiennych wyborach samorządowych. Chcesz wygrać - skorzystaj i dowiedz się jak to zrobić. Jak pokonać od kilkudziesięciu do kilkuset kontrkandydatów? Oferujemy również inne szkolenia z marketingu i PR. Zapraszamy na: www.wgd-pr.pl www.wybory-samorzadowe.com.pl www.marketing-polityczny-szkolenie.pl
http://www.wybory-samorzadowe.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pisanie tekstów na zamówienie

Pisanie tekstów na zamówienie
Oferuję pisanie tekstów na polecenie, redagowanie publikacji oraz korektę powierzonych tekstów zarówno w odmianie papierowej, jak i elektronicznej. Biorę zlecenia tych wszystkich osób, firm i instytucji, które wolą polecić wykonanie tego typu prac wyspecjalizowanej organizacji. Mam za sobą znaczące praktyki - dziennikarskie, redakcyjne i korektorskie, bez przerwy przeprowadzanie. Działałam zarówno w prasie komercyjnej, jak i firmowej (custom publishing), wykonując konieczne prace związane z realizacją i emisją publikacji, folderów, plakatów, ulotek oraz wielorakich materiałów drukowanych oraz elektronicznych. Powierzone mi do opracowania publikacje realizuję w sprzyjających terminach, według ustalonych wcześniej z Klientami przesłanek.
http://www.wena.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja PR

Agencja PR
Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z głównego miasta w Polsce. Funkcjonuje głównie w takich obszarach, jak: Komunikacja wewnętrzna Komunikacja korporacyjna. Te płaszczyzny są szalenie istotne w każdej firmie, która chce być nowoczesna i otwarta na wyzwania. Czy jest to organizacja mała angażująca kilka osób, czy średniej wielkości, czy też duża światowa firma, w której jest kilkaset, a często nawet kilka tysięcy osób. Każda firma musi bowiem komunikować się zarówno ze miejscowymi osobami, partnerami, jak i klientami.
http://www.binaria.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008