Recenzje
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        

Doradztwo strategiczne






Doradztwo strategiczne

Doradztwo strategiczne
Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach doradztwa strategicznego skierowanych do firm, a w szczególności do przedstawicieli zarządów spółek. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności by fachowo wspomagać członków zarządu w kompleksowym przeprowadzaniu procesów fuzji i przejęć przedsiębiorstw (M&A) znajdujących się zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki naszej praktyce i znajomości rynku w ramach doradztwa strategicznego zapewniamy także profesjonalną pomoc osobom zarządzającym przedsiębiorstwami w zdefiniowaniu możliwych kierunków rozwoju firmy oraz analizowaniu wyników zarekomendowanych działań. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszych konsultantów i zapytaj o fachowe usługi doradztwa strategicznego dla Twojej firmy.
http://jppinvest.com/pl/oferta/doradztwo-strategiczne/
Zgłoś nie działający link/spam









UrbiCMS 2008