Recenzje
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Doradztwo strategiczne


Doradztwo strategiczne

Doradztwo strategiczne
Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach doradztwa strategicznego skierowanych do firm, a w szczególności do przedstawicieli zarządów spółek. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności by fachowo wspomagać członków zarządu w kompleksowym przeprowadzaniu procesów fuzji i przejęć przedsiębiorstw (M&A) znajdujących się zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki naszej praktyce i znajomości rynku w ramach doradztwa strategicznego zapewniamy także profesjonalną pomoc osobom zarządzającym przedsiębiorstwami w zdefiniowaniu możliwych kierunków rozwoju firmy oraz analizowaniu wyników zarekomendowanych działań. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszych konsultantów i zapytaj o fachowe usługi doradztwa strategicznego dla Twojej firmy.
http://jppinvest.com/pl/oferta/doradztwo-strategiczne/
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008