Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (456)
https://herbcio.pl/. Jak suszyć zioła?
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja (57) , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

Sprzęt przemysłowy


Sprężarki ¶rubowe

Sprężarki ¶rubowe
Polecamy stronę producenta sprzętu dla instalacji produkcyjnych, sprężarek i modułów do konserwacji instalacji kompresuj±cych. W ofercie znajduj± się sprężarki ¶rubowe, sprężarki z falownikiem, zbiorniki oraz czę¶ci zamienne. Inżynierowie z firmy FIAC pomagaj± w projektowaniu, montażu, oraz utrzymaniu linii produkcyjnych opartych o sprężarki. Dodatkowo proponujemy naprawy i konserwację innego sprzetu w oparciu o solidne czę¶ci zamienne. Dzięki produktom firmy możesz mieć pewno¶ć nieprzerwanej pracy maszyn przez wiele lat, o czym ¶wiadcz± rewelacyjne referencje wystawione firmie FIAC.
http://www.fiacpolska.pl
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

Produkcja Opakowań Wrocław

Produkcja Opakowań Wrocław
Akat-Folia to przedsiębiorstwo istniejące od 1993 roku i produkuje opakowania foliowe. Od początku egzystencji firma ma cel jakim jest produkcja wysokiej jakości opakowań, tak by sprostać wymaganiom rynku i klientów. Opakowania produkujemy z takich materiałów jak gazety.
http://opakowania.wroclaw.pl/pl/index
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

Manipulatory pneumatyczne

Manipulatory pneumatyczne
Tehabud funkcjonuje jako przedstawiciel firmy AVM Automatic na rynku manipulatorow pneumatycznych i chwytakow.Chwytaki usprawniaja prace na wielu liniach przemyslowych. Manipulatory przemyslowe pozwalaja ustawiac kierunek transportu ladunku w odpowiednia strone. Podnosniki i chwytaki umozliwiaja obracanie w wielu osiach towaru.Daje nam to większa sprawnosc zakladu. Sprzedajemy mechanizmy serwo typu: 308, 8322, moduly obrotowe typu: 41, 42, 435, chwytaki typu: 27, 24, 22 i wiele innych produktow Odwiedz nasza witryne http://manipulatory.eu/ i pod nr telefonu +48 61 852 76 49
http://www.manipulatory.eu
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

Handtech.pl - uchwyt ścienny do telewizora

Handtech.pl - uchwyt ścienny do telewizora
Handtech to firma, która zajmuje się sprzedażą z obszaru taśm, chemii technicznej i uszczelek. Są to produkty niezbędne, jeśli mówimy o przemyśle. Sklep w swoim asortymencie posiada produkty sprawdzonych producentów. Między innymi są to kleje przemysłowe, aerozole techniczne, taśmy, uszczelki, liczniki energii,a także przetwornice. Firma stara się aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego na stronie www.handtech.pl w celu zapoznania sie z ofertą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania formularza kontaktowego.
http://handtech.pl
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

UrbiCMS 2008