Recenzje
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

Wyszukaj stronę        

Konferencje krakow


konferencja krakow

konferencja krakow
Restauracja Wierzynek jest specjalistą w kompleksowej organizacji konferencji biznesowych, które od lat odbywają się w naszych historycznych wnętrzach. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale: Rycerską i Klubową – obie o niepowtarzalnej atmosferze, którą trudno odnaleźć w innych obiektach konferencyjnych.Wierzynek to połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnością i profesjonalizmem. Dzięki temu wielu klientów powierza nam organizację konferencji i szkoleń.
http://www.wierzynek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Barka Stefan Batory

Barka Stefan Batory
Barka Stefan Batory posiada w pełni wyposażone centrum konferencyjne dla 400 osób. Na trzech pokładach mieści restaurację, przestrzeń konferencyjną i kawiarnię z tarasem widokowym. Goście oglądają okolicę z wysokości ponad 9m nad lustrem wody. Restauracja posiada zaplecze kuchenne mogące obsłużyć jednocześnie do 160 osób, a VIP room na dolnym pokładzie może pomieścić nawet do 60 gości, natomiast na pokładzie środkowym znajduje się duża sala wielofunkcyjna. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.
http://stefanbatory.com
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008