Recenzje
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-90-na-100/. Jaki procent stanowi 90 na 100?
druk na tkaninie. druk na tkaninie (621)
Jaka jest różnica między robakiem komputerowym a koniem trojańskim?. Co jest cechą charakterystyczną robaka komputerowego quizlet?

Wyszukaj stronę        

Konferencje krakow


konferencja krakow

konferencja krakow
Restauracja Wierzynek jest specjalistą w kompleksowej organizacji konferencji biznesowych, które od lat odbywają się w naszych historycznych wnętrzach. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale: Rycerską i Klubową – obie o niepowtarzalnej atmosferze, którą trudno odnaleźć w innych obiektach konferencyjnych.Wierzynek to połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnością i profesjonalizmem. Dzięki temu wielu klientów powierza nam organizację konferencji i szkoleń.
http://www.wierzynek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Barka Stefan Batory

Barka Stefan Batory
Barka Stefan Batory posiada w pełni wyposażone centrum konferencyjne dla 400 osób. Na trzech pokładach mieści restaurację, przestrzeń konferencyjną i kawiarnię z tarasem widokowym. Goście oglądają okolicę z wysokości ponad 9m nad lustrem wody. Restauracja posiada zaplecze kuchenne mogące obsłużyć jednocześnie do 160 osób, a VIP room na dolnym pokładzie może pomieścić nawet do 60 gości, natomiast na pokładzie środkowym znajduje się duża sala wielofunkcyjna. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.
http://stefanbatory.com
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008