Recenzje
maszyny czyszcz±ce. Profesjonalnie maszyny czyszcz±ce dla firm sprz±taj±cych i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Opieka nad os. starszymi


www.berlin-opiekunki.pl

www.berlin-opiekunki.pl
Nasze przedsiębiorstwo jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się na przyjmowaniu do pracy opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się na terenie Niemiec. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia do realizowania naszej działalności. Osobom zainteresowanym podjęciem pracy organizujemy także kursy doszkalające, między innymi z języka niemieckiego i opieki osób starszych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony! Nasi pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://www.berlin-opiekunki.pl
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

Centrum Pracy 24

Centrum Pracy 24
Centrum Pracy 24 do firma świadcząca usługi w zakresie poszukiwania opiekunów dla osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych. Przedsiębiorstwo posiada dobrze wykwalifikowany profesjonalny zespół specjalistów: rehabilitantów, opiekunów i pielęgniarek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.centrumpracy24.com/
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

UrbiCMS 2008